Hakkımızda - NG Net Group
15829
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15829,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,footer_responsive_adv,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive

BİZ KİMİZ?

1990 Yılından beri şirketimiz, kadrosunda bulunan uzman çalışanlarıyla müşterilerine Hukuk, Yatırım ve Yönetim Danışmanlığı departmanlarıyla hizmet vermektedir.

Kurucu Genel Müdür

Medet ILIMAN

Onursal Yönetim Kurulu Başkanı

Dr. M. Saim AKMEHMET

Danışma Kurulumuz

Murat SEZER – Bilişim Sistemleri Uzmanı
Adem VARICI – Ortadoğu ve Kuzey Afrika Bölge Uzmanı
Adnan ÇAKMAK – Yurtiçi kurumsal ilişki yönetimi uzmanı
Halid DİYARBEKİRLİ – Yurtdışı kurumsal ilişki yönetimi uzmanı

 

Bankacı, medya sektörü, ahlaki gelişim uzmanı ve tüm sektörlerden isminin açıklanmasını istemeyen “duayen” isimlerden şirketimize mütemadiyen bilgi akışı sağlanmaktadır.

Vizyonumuz

Hizmet ve Kalitede Farklar Yaratmak; Hukuk,  Yatırım ve Yönetim Danışmanlığında ‘ÖNCÜ LİDER KURULUŞ’ olarak hizmet vermektir.

Misyonumuz

“Sürekli Netlik, Sürekli Yenilik’’ ilkesiyle, dürüst ve doğru sözlü, insana ve çevreye saygılı, müşteri odaklı, faaliyet alanlarımızda tercih edilen firma olmaktır.

Değerlerimiz

NG NET GROUP şirketlerinin tüm çalışanları ‘bir ailedir’. Aile refleksiyle hareket eder. Kişisel ve mesleki gelişimlerini, ‘bilgi ve tecrübe paylaşımı ve kurum içi eğitim faaliyetleriyle’ sürekli canlı tutar.

Çalışmalarımızda, “Sürekli iyileştirme, verimlilik ve kalite” her zaman önceliğimizdir.

Hedefimiz

Uluslararası ekonominin yönetim merkezinin yakın gelecekte yavaş yavaş batıdan doğuya kaymaya başlayacağı öngörülmektedir. Bu bağlamda çok stratejik konumda olacak olan Türkiye’de konumlanmak isteyen yabancı yatırımcılara danışmanlık konusunda birinci adres olmak istiyoruz. Bunun içinde uluslararası güçlü bir network ağı kurmak yada mevcut bir ağın Türkiye ayağı olmayı hedefliyoruz. Hedefe varmak için de tüm iş arkadaşlarımızla birlikte; Güven, Disiplin ve Hız diyoruz…