Mali ve Finansal Danışmanlık - NG Net Group
18547
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-18547,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,footer_responsive_adv,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive

MALİ VE FİNANSAL DANIŞMANLIK

NG Net Grup olarak, müşterilerimize, sağladığımız Kurumsal Finansman hizmetlerimiz ile müşterilerimizin sermaye yatırımlarını ve şirket değerlerini muhafaza etmeye ve geliştirmeye yardım ederek, tarafsız öneri ve uygulamalarla, uzman becerilerini bir araya getiriyoruz. Müşterilerimizle beraber ilerlediğimiz bu yolda, onların karşılaştığı güçlüklere çözüm önerileri sunmayı ve onların ihtiyaçlarını en ideal yollarla karşılamayı ilk günden itibaren kendimize amaç edindik.

Şirket birleşme ve satın almaları, finansman yaratma ve değerleme konularını içeren geniş kapsamlı finansal danışmanlık hizmetleri sunmaktayız. Doğru tasarlanmış ve etkin bir şekilde uygulanan işlemlerle müşterilerimize özel ve katma değerli çözümler sunmaktayız.

 

Bu kapsamda NG Net Grup Kurumsal Finansman Ekibi olarak sağladığımız;

 

• Birleşme ve Satın Alma,
• Değerleme,
• Finansal Durum Tespit ve Modelleme,

 

hizmetlerimiz ile şirketinizin mevcut ve gelecek stratejileri doğrultusunda, yeni yatırım planlaması yaparken, stratejik veya finansal ortaklık aşamasında, alanlarında uzman profesyonellerimiz ile ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunuyoruz. Uzman ekibimiz ile sunduğumuz hizmetlerimizle, müşterilerimiz için değer yaratma misyonuyla çalışıyoruz.